1
logotypy fundusze europejskie
Edytuj
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Joanna Ligenza
Joanna Ligenza
Kierownik Projektu
tel. 91 312 92 34,
kom. 539 534 643,
e-mail: j.ligenza@pfp.com.pl
Joanna Ligenza
Agata Szeląg – Gapińska
Zastępca Kierownika Projektu
tel. 91 312 92 07,
kom. 882 348 215,
e-mail: a.gapinska@pfp.com.pl
Katarzyna Malisz
Katarzyna Malisz
Mobilny Doradca
tel. 91 312 92 48,
kom. 882 348 220,
e-mail: k.malisz@pfp.com.pl
Małgorzata Pacholska-Wielgosz
Anna Sawicka
Mobilny Doradca
tel. 91 312 92 23,
kom. 882 348 218,
e-mail: a.sawicka@pfp.com.pl
Joanna Ligenza
Sylwia Mielnicka
Specjalista ds. rozliczeń
tel. 91 428 36 37,
kom. 539 677 927,
e-mail: s.mielnicka@pfp.com.pl
Joanna Ligenza
Małgorzata Pacholska-Wielgosz
Specjalista ds. monitoringu
i rozliczeń
tel. 91 312 92 09,
kom. 539 677 928,
e-mail: m.wielgosz@pfp.com.pl
Małgorzata Pacholska-Wielgosz
Sylwia Pogorzelska
Specjalista ds. Monitoringu i Kontroli
tel. 91 312 92 06,
kom. 882 348 216,
e-mail: s.pogorzelska@pfp.com.pl
Tamara Szyszko
Tamara Szyszko
Mobilny Doradca
tel. 91 4283652,
kom. 784961130,
e-mail: t.szyszko@pfp.com.pl
Pin It